Koszty i czas dostawy

Obszar dostawy:

Dostawa zamówień dostępna jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. W przypadku wskazania adresu dostawy Zamówienia, który nie znajduje się na terytorium Polski, mamy możliwość odmowy przyjęcia Zamówienia.

Sposoby dostawy:

Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby dostawy lub odbioru Produktu:

    • Przesyłka kurierska, przesyłka kurierska pobraniowa.
    • Odbiór osobisty dostępny pod adresem: Hala Targowa, Piaskowa 17, 50-359 Wrocław, stoisko 109 – w Dni Robocze, w godzinach od 9:00 do 18:00.

Koszty dostawy:

Dostawa Produktu do Klienta jest odpłatna, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej.

Odbiór osobisty Produktu przez Klienta jest bezpłatny.

Czas dostawy:

Termin dostawy Produktu do Klienta:

Termin dostawy Produktu do Klienta wynosi do 17 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. W przypadku Produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 17 Dni Roboczych. Początek biegu terminu dostawy Produktu do Klienta liczy się w następujący sposób:

– W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności elektronicznej lub kartą płatniczą – od dnia uznania rachunku bankowego lub rachunku rozliczeniowego Sprzedawcy.

Termin gotowości Produktu do odbioru przez Klienta:

W przypadku wyboru przez Klienta odbioru osobistego Produktu, Produkt będzie gotowy do odbioru przez Klienta w terminie do 7 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. W przypadku Produktów o różnych terminach gotowości do odbioru, terminem gotowości do odbioru jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 7 Dni Roboczych. O gotowości Produktu do odbioru Klient zostanie dodatkowo poinformowany przez Sprzedawcę. Początek biegu terminu gotowości Produktu do odbioru przez Klienta liczy się od dnia uznania rachunku bankowego lub rachunku rozliczeniowego Sprzedawcy.

Czas dostawy:

Czas dostawy (czyli czas oczekiwania na otrzymanie danego Zamówienia) obejmuje:

1. Czas realizacji Zamówienia (przygotowania Produktu do wysyłki), oraz

2. Czas dostarczenia Produktu przez przewoźnika

Zamówienie zwykle realizujemy w maksymalnie 5 dni roboczych tj. od poniedziałku do piątku z wyłączeniem sobót i dni wolnych od pracy. Do powyższego czasu należy doliczyć czas dostarczenia Towaru przez przewoźnika. Przesyłki kurierskie doręczane są w dni robocze (tj. od poniedziałku do piątku z wyłączeniem sobót i dni wolnych od pracy) zwykle w ciągu 48 godzin od nadania. Możemy wstrzymać się z wysyłką zamówionych Towarów do czasu otrzymania zapłaty pełnej ceny wraz z kosztami wysyłki, z wyłączeniem wyboru przez Klienta opcji płatności za pobraniem.

WAŻNE: 

Masz możliwość weryfikacji zawartości Twojej przesyłki w obecności kuriera. W przypadku, gdy przesyłka jest uszkodzona lub posiada braki masz możliwość spisania w obecności kuriera protokołu reklamacyjnego, który ułatwi nam i usprawni rozpatrzenie reklamacji. Więcej informacji znajdziesz na stronie firmy kurierskiej DPD